Új hozzászólás Aktív témák

  • Tengri

    senior tag

    válasz Prof01 #583 üzenetére

    Elég sokat gondolkodtam, hogy a hosszas gyûjtögetés után beruházok egy Y580-ra, de volt valami ami elvette a kedvem....
    http://homar.blog.hu/2012/05/11/megszunt_a_lenovo_ideapad_magyar_szervize
    Idéznék az írásból:
    "Most ha valaki azt mondja: Lenovo. Azt mondom "Fussatok bolondok!", hogy klasszikust idézzek :-)
    Az vegyen Ideapadot, akit nem zavar ha a garanciális szervizelése esetleg 2 hónapig is tarthat.

    Panaszomat telefonon több Lenovo márkával foglalkozó kereskedésnek elmondtam. Próbáltam rajtuk keresztül elérni magyarországi Lenovo illetékest. Türelmesen meghallgattak, majd közölték, hogy ők is csak a call-centert tudják javasolni. Elküldtem a panaszt a lenovo@lenovo.hu -ra, amit a LenovoMagyarország facebook oldalán találtam. 4 napja nem reagáltak. Találtam egy fax számot, amire szintén elküldtem egy levelet, hogy hívjanak már vissza. Eredmény semmi. A gépet pedig várom."

    "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

Új hozzászólás Aktív témák