Új hozzászólás Aktív témák

  • Classius

    aktív tag

    válasz Impressa #5053 üzenetére

    /Az ekezetekert elnezest, telefonrol potyogok/
    Valoszinuleg virust kapott (legalabbis erre gyanakszom), egyik naprol a masikra megadta magat a gep, bekapcsolom, iszonyat lassan betolt a talca, aztan kb 10mp-ig tudom hasznalni a gepet, utanna lefagy az egesz. Jobb esetben az egeret tudom mozgatni. Erdekes, hogy csokkentett modban semmi hibat nem produkal, ott kifogastalanul megy minden... Papiron mar virusmentesitettem a gepet, el is fogott parat, de nem tortent semmi valtozas... Probaltam rendszer visszaallitast, de semmit nem valtoztatott... Muszaki boltba nem akarom elcipelni, mert konkretan jelenleg gyalog jarni nincsen penzem, a lapi viszont kene mert fosulin elegge megerzem a hatranyat... Szoval csokkentett modban kimentem a dokumentumaim es ujra akarnam rakni a rendszert, de mivel sosem csinaltam illetve lattammeg ilyet, igy sik hulye vagyok hozza. Ekkor jutott eszembe hogy van ez a gomb, remelem ezzel egy kevesbe nagy muszaki tudassal rendelkezo ember is boldogulni tud.
    A videot sajnos majd csak kesobb tudom megnezni, viszont koszonom, hogy valaszoltal :R

    “Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

Új hozzászólás Aktív témák