Új hozzászólás Aktív témák

  • nemeth989

    senior tag

    válasz Domike84 #5017 üzenetére

    Én a megjelenés után vettem kb. 1 hónappal egy i5-ös modellt FHD kijelzővel. Nagyon megvagyok vele elégedve, az akkuja jól bírja, olyan 3 órát simán kilehet vele húzni. A kijelzője valami meseszép, nem nagyon találkoztam még ehhez hasonlóval, 1-2 ismerősöm is feltűnt. A sima HD-s verzióról nem tudok nyilatkozni, de ahogy olvastam nem közelíti meg a FHD-s minőségét, meg én úgy voltam vele, rengeteget filmezek és oda csak alapvetően , ha ennyi pénzt áldozok rá FHD kijelző kell. Hangja notebookokhoz képest nagyon korrekt, sebességgel nincs gond, én nem használok ssd-t, de win8 van már az enyémen is, de a boot idő olyan 10msp körül alakul, win7-el ez kb. olyan 50msp volt. Gondolkoztam ssd vételen, mert az asztaliban az van win7-tel és oda egyértelműen kell, de mióta wn8-at használok az Y580-on nem érzem szükségességét, programok is kicsi késéssel, de gyorsan reagálnak. Én nem tanácsolom, hogy cseréld a win8-at, ha azzal veszed a gépet, nagyon gyorsan megszokja az ember, és egész szerethető lesz. Nem volt még olyan progi sem ami nem futott volna róla.

    Gondokról, néhány darabnál előfordul, hogy a vga miatt pixel hibák jönnek elő játékokban, ez a Lenovo álltal túlhúzott GTX660 miatt van, gyárilag 2000mhz van megadva a memória frekinek, a lenovo meg 2500-ra húzza, amit nem mindegyik darab bír, ezt vagy úgy küszöbölöd ki, hogy msi afterburn-nel vagy gyári nvidia driverrel lejjebb veszed a frekit egy 100-assal és nincs gond (játékok sebesség nem változik) vagy van bios update, az elvileg megoldja ez.
    Más hiba nagyon nem fordul elő.

    RideMyStyle "LoveMyWilier"

Új hozzászólás Aktív témák