Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Impressa #4911 üzenetére

    Igen az mSata SSD nálam csak azt a célt szolgálja, hogy OP-System van rajt + programok / driverek (Teljes Rendszer) - (bőven elég... 15-19GB free van még rajt - Win7 Prof. 64bit HUN + teljes Update Microsoft System + sok-sok program)

    A Momentus XT -n van minden már (Játék , Torrent Letöltés , Adattárolás , stb...)
    Én a Momentus XT -t azért vettem meg, mert az Y580 max. 6Gb/s -re képes és így az mSata SSD is természetesen azt tudja (6Gb/s) - ez csak egy "maximum" amit "tud" / (tudhat) , jelenleg ez a felhasználói szinten kapható legújabb spec / tech. Na a lényeg... én azért vettem / cseréltem le a gyári alkatrészeket, hogy a legtöbbet tudjam kihozni a masina / spec / sebesség / egyéb téren (gyárilag / specifikusan amit támogat max. azt beleraktam (sebesség / technology)

    "Kérdésem, hogy ezt az mSata esetén is meg tudom e csinálni?" --> Elvileg lehet, de mivel én még ezt a megoldást nem próbáltam így biztosat nem tudok mondani, de ajánlom nézz szét forumokban és biztosan megtalálod a menetét / megoldást vagy teljes leírást.

    L

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák