Új hozzászólás Aktív témák

  • donkisc

    tag

    válasz rich-7 #3807 üzenetére

    helló én is vásároltam egy lenovo 580 i73610qm 8gb ddr3 1600mhz 750gb hdd 2gb gtx660 én ezt a konfigot vetem 267 ezer ft ért de egyszer szervízbe kelet küldenem mert a hűtésével gondo volt a GPU 90-95 C ment fel a CPU meg 86C és elküldtem. Na végülis az a lényeg az ez előtti laposom msi cr 630 volt és nagyon meg voltam elégedve vele tökéletes volt bár teljesítménye nem nagyon 3dmark06 ba 1780 pontot kapott volt benne egy hd4250 és ugy döntöttem hogy nemsokára megyek külföldre és akkor inkább egy laposba legyen benne minden nagy teljesítmény !! a lenovo y580 tökéletes választás volt bár a touch pad nem nagyon tetcik és a hütést hogy megjavítoták kicserélték egy másikra és eddig a hőfok max CPU 90C a GPU nál meg 72C ugyhogy így már nem olyan gáz azt mondják a GPU ra kell jobban odafigyelni egyépként ugy teszteltem hogy elinditotta a primert ami mind a 4 magot 100% használta meg nfs hotporsitet fhd ba és 20 perc után ez volt az eredmény ennél elvileg nem tud jobban melegedni és ha rakok alá egy hűtést biztos jobb lessz . annyi változott a konfigon hogy vettem bele egy ssd 128gb adata sx300 windowsnak és kicseréltem a ramokat 2x8gb ddr3 1600mhz re egyépként is amit küldtek nem 1600mhz volt hanem csak 1333 as de mind1 .olvastam az msi ről is és ott sajnos nagyon nagy hőfokok vannak a hűtésük nagyon gatya néztem egy videót és volt amelyiknek a CPU nál 104C is volt amit meg kifujt a szelőző nyilláson ott meg 109C kemény remélem tudtam segíteni ha valami kérdésed van írj nyugottan ha tudok segítek :D

Új hozzászólás Aktív témák