Új hozzászólás Aktív témák

  • picur27

    csendes tag

    Sziasztok!

    Még mindig töröm a fejem a Lenovo Y580-ason. Lassan kezd befutó lenni viszont még lenne 2 kérdésem.
    Egyik: A hivatalos adatok szerint 8 GB memóriát kezel, úgy mint a Dell 7720, viszont itt egy-két fórumozó gépleírásában láttam, hogy pl. 12 GB-tal használják stb...
    Akkor ugye tényleg kezeli a 16 GB-ot?. (külföldi fórumokon olvastam, hogy egy két tag megoldotta, csak érdekel, hogy tényleg műkszik-e normálisan és nem kell mókolni hozzá sokat.) :)
    A másik kérdésem félig nem idetartozik, de mégkérdezném egyúttal ha nem nagy gond. :DD
    Jóformán mindenhol a Win7 Premiummal adják csomagban, ha Win 7-tel szeretném megvenni. Viszont nekem kéne XP mód rá egy régi program miatt. Azt olvastam, hogy az XP mode az csak Professional-tól elérhető.
    Az XP-módot ki tudom váltani valami virtuális gépes progival( nem értek hozzá csak hallottam valami keveset erről:) ) vagy próbáljam megbeszélni, hogy felárért adjanak Professionalt?

    Remélem meg lehet oldani ezeket, mert akkor igazából minden akadály elgördülne, hogy én is Y580-as tulaj legyek.

    Köszi szépen előre is! :R

    Ui.: bocsi, hogy ennyit kérdezgetek, csak egy gépnél ami kb. 2 havi bérembe kerül megpróbálom a legjobbat kiválasztani. :) ( igaz ezzel a tudással nem nagyon van alternatívája a piacon, de akkor is. :D )

Új hozzászólás Aktív témák