Új hozzászólás Aktív témák

  • Szaszabond

    aktív tag

    válasz Knife.McL #149 üzenetére

    Á dehogy...csak ujraparticionaltam a gépet ami eltartott vagy 5 órán keresztül, este meg meló volt.
    Na 3dmark2006 alap beállításokkal (mert ugye frre azt semmit nem lehet állitani) 15690 pont.
    Dirt 3 benchmark módban full grafikával 62fps

    Csendes...szép nagy hűtő van benne, réz hűtőbordákkal. Azért persze melegszik de nem vészes.
    Hőmérsékleteket nem nézegettem még különösebbe. A billentyűzet világítás nagyon király dolog...csak engem kicsit zavart, hogy alulról is látszik a fény. (ugy ahogy szemben ülsz a monitorral akkor a billentyűzetet kb 30 fokos szögben látod.akkor igazán szép ha fentről )0 fokban nézed :d de azért mindenképpen sokkal jobb mint világítás nélkül.
    A billentyűzet halkan jár, jó rajta gépelni.
    Alan Wake full grafon szépen fut, witcher 3 is, NFS:HP-t próbáltam még az is teljes grafikán fut rendesen. FPS-eket nem nagyon tudok ide mondani, mert nem igazán vágom , hol kellene megnézem mennyi az éppen futó fps...

    VLC vel nézve a FHD .mkv (pl avatar) nagyon szép képet mutat. A JBL hangszórókon pedig meglepődtem pozitívan. Nem hallottam még laptopból ilyen hangot megszólalni, van mélysége is, tiszta és dinamikus.

    usb 3.0 porton egy wd 1tb my passport essential usb 3.0 winyóról kb 80 k/s a másolási sebesség.

    Ha van kérdés szívese válaszolok, most éppen programokat és jatékokat telepítek.
    Ha spec kérdés van akkor azt is írd le hogyan vagy mivel csinaljam :D

Új hozzászólás Aktív témák