Aktív témák

  • Jeky08

    újonc

    Üdv!

    Olyan problémám lenne, hogy van egy Lenovo G500 laptop win 8.1 pro operációs rendszerrel és a wifi jelerősség nagyon gyenge rajta, valamikor ingadozik is. Ki lett próbálva több routherrel is és mindegyikkel ez volt, a többi laptopnál teljes a jelerősség. A wifi egy Intel Centrino Wireless-N 135. A drivert már cseréltem, frissítettem, de semmi eredmény. Valaki esetleg tudna segíteni? Köszönöm.

  • Fuvaros

    senior tag

    válasz Jeky08 #1 üzenetére

    ugyanilyen laptop van nekünk, win8 volt, de mivel nem jogtiszta volt, kiírta jobb alul a win hogy nem regisztrált. ez zavart filmnézésnél is már.

    mivel mindig elment a wifi - gondolom ez van nálad is - beleuntam és feltettem win7-t, azóta minden ok.

    a Microsofttól jöhet szerintem a windows eredetisége miatt a zavar a rendszerben.

    a laptop drivereivel nincs probléma, a gyári is jó meg lehet frissíteni lenovo vagy intel oldalon is.

    egy gondod lesz csak, mint nekem most, nem fog menni soha a widi, a képernyökihelyezés tvre, mert az N135 nem támogatja. ezzel játszottam 3 napot, de az Intel is írta hogy nem alkalmas erre, kell kiegészítö hardvert venni hozzá

    javasolnék újratelepítést hihi

    bu

    [ Szerkesztve ]

    Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

Aktív témák