Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    őstag

    válasz makro #2228 üzenetére

    (Mind szinte mindenki) én is az olcsó, ultrahangos (vízködös) párásítókkal kezdtem. Nincs ezzel baj, közepesen hatékony, viszont: desztillált víz használata nélkül hamar vízkövesedik (azzal viszont ugyanúgy drága lesz idővel), kb. dobhatod ki kategória ha az ultrahangos rész tönkremegy. Szűrő is kell bele ha csapvizet használsz. A vízkövet is kiporlasztja, ez jelenik meg finom fehér porként a környékén lévő bútorokon, a földön, és nem kell nagy képzelőerő ahhoz hogy belegondolj, a tüdődbe is fog jutni (azért nyilván nem ebbe fogsz belehalni). A légtisztítókkal is összeveszik a nagyon finom cseppecskék / por miatt, és én ahova tettem, az a bútor pár hónapon belül tönkrement, mert megszívta magát vízzel (ugye ebből ömlik egy helyre a tömény vízpára, nem oszlik el mint a ventilátorosoknál).

    Elsőre ez a Stadler is ilyen cserélhető szűrősnek tűnik, ezek alapvetően korrektek. Érdemes a szűrő árának és csereperiódusának utánanézni.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák