Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Victoryus

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz magickonfig #38626 üzenetére

    A garázsvásár csoport egy vicc... A csávó adás-vétellel foglalkozik, de pl. cserébe nem megy bele. Pedig jól járt volna. Mondjuk amúgy is túlárazottak a technic cuccai.
    Normális tagok vannak ott is, de a legtöbb legóm sima marketplace hírdetéssel ment el.

    A leggázabb a The Malevolence™ (9515) készletem volt, én vettem 8000 körül, plusz vettem hozzá pár hiányzó alkatrészt, kb. 15e-be jött ki. Adtam mellé egy Anakint, meg droidokat meg egy kis szürke sikló hajót vagy mit, 22e-ért. Volt rajta kb. 5e haszon.
    1 hét múlva 55e forintért rakta fel a "nagy gyűtjő", aki 25e-ért nem volt hajlandó elvinni csak 22-ért. Ok, pótolta Dookut, meg Grievous tábornokot, kb. 7-8e, mikor én kerestem akkor nem találtam őket. Mindegy, kellett a pénz. Azt se értem, hogy tőle miért vették meg 50e körül, tőlem meg miért nem 25e-ért? Mondjuk sok pesti nem vesz vidéki embertől, nem mintha ő nem az lett volna 3-4 éve...
    SW sose érdekelt, elég belőle 1 részt egyszer megnézni.
    A legutóbbi 3 technic teherautó óta nem is vettem semmit, nem is akarok. Ja de :)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Új hozzászólás Aktív témák