Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R3ĐßuŁŁ

    őstag

    válasz wrrs #24833 üzenetére

    A Lego szerintem direkt nem csinál tökéletes készleteket pl egy modularnál Okosan felépítenek egy koncepciót, amiben mindig kicsit fejlődik az építési technika, így mindig valami újítást kap az ember. Szerintem ezzel nincs gond, aki elég régóta épít legot az speciel a modularoknál simán látja ezt az evolúciót. A Cafe Corneren belül kb semmi nem volt, ez szépen fejlődött tovább modularról modularra.

    Egyébként ez sok más témában is megfigyelhető. :K Illetve nyilván sok az új alkatrész bla bla bla.

    Okos emberek dolgoznak a Legonál, mindig megvan mindennek az oka. Az Overwatch szetteket nem értem, de biztos óriási a vevőbázisa. Én szerintem egy gyűjthető minifig szériában jobb lett volna, de biztos menni fog ez is.

    Alapvetően egy ilyen Alien szettet valóban csak Ideas keretein belül adnak majd ki. Egyébként 10 éve elképzelhetetlen lett volna, hogy egy Yellow Submarine-t vagy egy Old Fishing Store-t kiadjon a Lego, de hála az Ideas ötletnek, ezek is megvalósulhatnak.

    Jó irányba halad szerintem a Lego sok szálon, szerintem mindenki megtalálja a magának tetsző készleteket. Én lassan 20 éve gyűjtök és mindig minden évben van valami király szett, amitől össze fut a nyál a számban. Az egyetlen negatívum az árak növekedése, de sajnos ez mindennel így van, így nem érdekel túlzottan a dolog. Illetve azt is el kell ismerni, hogy nem a magyar piacra vannak szabva az exkluzív szettek árai.

    Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

  • #75376384

    törölt tag

    válasz wrrs #24833 üzenetére

    Az azért remélem megvan, hogy a hp szetteket, a micro suli kivételével nem a te korosztályodnak szánják. Ha ez a mostani hp béna, akkor inkább ne nézd meg milyen volt régen.
    Az ideas valamilyen szinten engem is zavar, de ez legyen a legnagyobb baj.
    A lego pedig azért nem ad ki nagyobb darabszámmal dolgokat, mert akárhogy nézem ez még mindig csak egy játék, amivel gyerekek játszanak. Ha komolyabbat akarsz ott a moc lehetőség.
    Az overwatch minifig series pedig azért nem működik, mert számos karaktert nem lehetne kis zacsiba bepakolni. Winston bele se férne vagy csak a reinhardt figura, a páncél nélkül semmi, ahogy D.va se a mech nélkül.
    Ami pedig az ac-t és társait illeti. Hogy képzeled el a készleteket? Történelmi épületek legyenek benne, korhű katonákkal és cuki bérgyilkos minifigurákkal? Warhammert melyik ismert karakterrel akarnád eladni? Nem beszélve arról, hogy mindegyik erőszakos téma.

Új hozzászólás Aktív témák