Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Mauzes #55835 üzenetére

    Amiről már itt beszélgettünk, szerintem az 50-60k feletti dolgok azok szépen földbe fognak állni, a 100k feletti készletek meg a kemény gyűjtői kategóriásoknak lesz meg max. Én is naponta nézem a másodpiacot a 100k feletti készletek gyakorlatilag porosodnak /most a Razor talán kivétel lesz, bár kérdés meddig/, az megy el még esetleg ezekből ami gyűjteményből kikerülő régi és ritka. /de pl 150k-s origin dobozos old fishing is ott figyel vevőre várva, vagy említhetném a szintén origin UCS Falcont 220k-ért/
    Hja hogy ezek mellett, az ilyen készleteket ki fogja megvenni boltból az ottani árképzéssel az számomra rejtély..
    Talán még a karácsonyi lendületben lehet bízni, esetleg ha lesz értelmes BF akció /amit kétlek/.

    sb: Forestet 12k-ért vettem, akkor azt hittem semmi extra, most meg azt látom, hogy 15k belőle az olcsóbb, de van aki 19k-ért teszi ki..

    [ Szerkesztve ]

    "It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Új hozzászólás Aktív témák