Új hozzászólás Aktív témák

  • szasza_1

    senior tag

    válasz tusi74 #10 üzenetére

    Az S-videón külön megy a fényességi jel a piros és a kék szinkülönbség jeltől. Tehát egy vezeték fényességi jel, egy vezeték a piros-kéknek. A componensben pedig mind a 3-ra külön vezeték van. (az meg 3 szines RCA)

    szerk: Amugy meguntam a PVR2 szórakozását, felraktam egy 2006. oktoberi 64 bites XP-t. Most működik a PVR2, de még mindig csak 24 FPS-el vesz fel. 3 órán át teszteltem a felvételt, közben telepítgettem, másolgattam, és így sem csúszott a hang. De ezt a 24 FPS-t nem értem...
    Amugy még sosem használtam 64bites OP.rendszert, szerintem sokkal gyorsabb a 32bitesnél. Most DivX 6.4-el 768*576-ban 2000-es bitrátával Extreme Qualitiben is simán felvesz. Pedig csak 32bites a PVR2 is, meg a DivX is. De van Virtual Dub-ból meg XviD-ből is 64bites. Remélem majd 64bites Vista alá is lesz drivere a tiner kártyának.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák

  • garga01

    senior tag

    Sziasztok!
    Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
    Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
    Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
    Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!