Keresés

Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz anjani182 #511 üzenetére

    A Philips ugyanolyan felső kategóriás márka, mint a Sony, szóval semmivel sem járt rosszabbul. A Philipsnek is megvannak a saját képjavító technológiái, ugyanolyan jók, mint vele egy kategóriás a Sony-é.

    Továbbá ha egy kicsit esetleg visszaolvastál volna, akkor tudnád, hogy Misi direkt 37"-ban gondolkodott, márpedig a Sony eddig nem gyártot HD felbontásban 37"-os modellt (32" után 40"-osai vannak). Az új P3000-esből van csak 37"-os, ebből itthon még nem láttam kiállítva. Anno én is ajánlottam neki a 32D3000-et, de az kisebb képátló mellett van kb. ott árban, mint a most kiválasztott Philips készülék.

    Ha visszaolvasol, lent beszúrtam egy linket, ahol Cloud egy táblázatba összesítette az új Sony TV-ket, melyikben van Bravia Engine (EX/Pro), melyikben 24p támogatás, ill. 100Hz, és stb...

    Nem mindegyik Sony TV éri meg azt a pénzt, amit elkérnek érte...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • Misike

    tag

    válasz anjani182 #511 üzenetére

    Szia Jani!

    Cifu előttem majdnem minden okot leírt. Annyit tennék hozzá, hogy a filip tvjének láttam a képét, a sony 37P3000-nek pedig nem. Mint írtam feljebb még nem vettem tv-t ezért, ha időközben meg tudok nézni egy sonyt és van olyan képe, mint a filipnek, akkor ő lesz a nyerő, mert olcsóbb is. Az általad említett új technológiákkal szerelt sonyk pedig elég drágák nekem.

Aktív témák