Új hozzászólás Aktív témák

  • #28643072

    törölt tag

    válasz axlrose32 #783 üzenetére

    Hát igen, parasztvakítás!
    De hát egy magamfajta tudatlan mi alapján döntsön? Elolvastam egy-két fellelhető cikket, tesztet, és azt gondoltam hátha jobb lesz ez a gép mint az előző. (Nem biztos, hogy nincs így, csak még dolgozni kell rajta.)
    Egyébként a mindenféle képjavítók kikapcsolása után azt hiszem jobb lett a helyzet, már nem látom a kép olyan mértékű szétesését, bár nagyon függ a műsor minőségétől.
    A feketével nincs problémám, elég szépen hozza működés közben, azt viszont szokni kell, hogy jel hiányában világos a képernyő.
    A színeivel is elég sokat kínlódtam, a feleségem napokig gyötört, hogy neki hozzam vissza a Samsungot, mert az volt az igazi. Erre megnéztem a Samsungon a beállításokat, és lemásoltam az LG-re, hát sokkal szebb lett. Utána azért még finomítani kellett rajta, de azt állíthatom, hogy az LG a mi ízlésünktől nagyon távoli beállításokat tett rá alapnak.
    Közben újabb gondunk is akadt. A külső memóriás rögzítő használatakor - megállítás, visszatekerés - elég sokszor elcsúszik a hang a képtől. Ugyanezt csinálja, ha a set-top-boxról vesszük a jelet. Hiába az AV szinkron, nem segít.
    Erre van ötleted?

Új hozzászólás Aktív témák