Új hozzászólás Aktív témák

  • D@ni88

    addikt

    válasz 14adam #3 üzenetére

    Ennek a gyártónak az olcsóbb tápjai silány minőségűek, viszont a közép/felső kategóriában elfogadható tápokat gyárt.

    Azt én értem hogy a drágább minőségibb tápok szerinted minőségibbek, mert kevesebb adja be az unalmast, mint egy 400-500Wos társa. Talán azért mert a 400Wos megfelel egy 250-300Wos minőséginek is. Aztán a 24/7es járatás tönkreteszi hamar. Míg a 700Wos modelleknél tudnak olyan szép nagy számokat ráírni, pedig az se tud sokkal többet, max annyival hogy 60%os hatásfokkal számolva kijön egy 420as érték, ami már elegendő a mai gépekhez. De nem bírom hangsúlyozni, hogy az a 700as érték is csak célkitűzés lenne :D igazából sokkal kevesebb az a W amit az egész táp bírna, hatásfok ide vagy oda. Nem beszélve a silányabb alkatrészekről. De hát mindenki eldönti magának.
    Nekem az tetszett a legjobban hogy pl a MINŐSÉGI HKC tápok 5Vos ágon képesek leadni majdnem 2x akkora Vot, 12V-on pedig 13-15 az átlagos. Persze hosszútávon ez annyira jó a usernek, hogy következő konfiguráció megvételére sarkallja.

Új hozzászólás Aktív témák