Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katee92

    újonc

    válasz raven12 #3715 üzenetére

    Nekem is lassan 2 hónapja lesz, hogy átestem a kezelésen. Amikor kb egy hét múlva először ültem autóba, akkor nagyon bepánikoltam, mert szörnyű volt a fényudvar hatás. Szóval megértem, hogy izgulsz.Megkérdeztem, hogy ez mindig ilyen marad -e. Mondták, hogy legyek türelemmel, folyamatosan javulni fog. És így is lett már sokkal jobb és folyamatosan javul. Szóval nem azért mondják mert nem akarnak veled foglalkozni vagy mert kamuznak, tessékelnének már ki, hanem mert tényleg így van. Adott helyzetben, ott rögtön nem hiszem, hogy ezzel bármit tudnak kezdeni. Hanem a gyógyulás során áll helyre és ehhez, mint ahogy mondják neked, türelem kell. Mindenki másképp gyógyul. Mint ahogyan egy seb gyógyulása is mindenkinél más. Nem hiszem, hogy itt bármelyik klinikát szapulni kéne, meg 2-3 tanulmány elolvasása után kijelenteni, hogy ti jobban tudjátok, hogy melyik lézer milyen és hogy hogyan kellene beállítani. Ráadásul a teljesen gyógyulási idő fél év... Ahogy itt írogattok teljesen elveszitek az emberek kedvét a műtéttől, miközben egy tök jó dologról van szó. Nekem 17 év szemüveg és kontaktlencse viselés után hihetetlen élmény ennyire élesen látni mindent :) Remélem, hogy neked is minden rendben lesz :)

Új hozzászólás Aktív témák