Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Borbó

    újonc

    Sziasztok!

    A Relex smile műtéttel kapcsolatban van bárkinek tapasztalata/sztorija másodkézből?

    Hollandiában élek, és itt elérhető ez az eljárás is, és a hatalmas nagy dilemmám, hogy hol csináltassam meg a műtétet, és melyiket. A nyáron voltam alkalmasságin a Focus Medical-nál, de végül nem jelentkeztem be utána a műtétre.
    A Relex-szel kapcsolatban is elég ellentmondásosak a vélemények, elvileg mérföldekkel kíméletesebb, de mivel új eljárás, a hosszútávú hatásai még nem ismertek, plusz olvastam több helyen is, hogy ha gebasz van, nehezen (vagy egyáltalán nem) korrigálható.

    Mivel egy szemet műttetek (j: -3, b: 0 :D) árban kb ugyanott vagyok, ha beleszámoljuk a min. 3 repjegyet haza műtétre, kontrollokra, stb.
    Ja és a focus-hoz van egy időpontom áprilisra (visumax), felhívtam őket egy kérdéssel és úgy tettem le a telefont, hogy rámsóztak egy időpontot, úgyhogy nekem is átjött ez a nem túl kedves, profit-orientált attitűd.
    De még nincs eldöntve semmi, jó lenne infókat gyűjteni erről a Relex-ről, meg az is stresszforrás, hogy nem az anyanyelvemen magyarázzák el, mi fog történni a szememmel (magyarul se értem a szem-anatómiai kifejezések felét, nemhogy angolul), de a főbb szempont a legbiztosabb, kíméletesebb opció.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák