Hirdetés

Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• enginev3.0

félisten

válasz koxx #4053 üzenetére

Femto Smart

Bocsi, nem volt 100%-ban pozitív hangvételű, de hazudni sem tudok

Korábban volt aki azt mondta hogy neki a szemcsepp volt rossz amit adnak, mert csíp, nekem az egyáltalán nem volt érezhető

Volt akit nem zavart a fény pupillatágítás után, nekem az rossz volt, de nem fájt, szimplán rossz, de csukott szemmel könnyű kiküszöbölni míg hazaérsz, 1 napig szobában vagy és tv-zel vagy gépezel, másnap már nyugodtan mehetsz napra

A műtét napján pedig nekem egyedül ez a szemnyomásos rész volt rossz, erről itt senki nem írt, szóval lehet ez meg másnak nem volt olyan vészes, de ez csak 20 másodperc, még számolják is neked, nagyon kedvesek :K

Szerintem nagyjából az összes folyamatot mindenki máshogy él át

Nekem soha életembe nem kellett semmit csepegtetni a szemembe, így attól féltem az első perctől, de az első cseppentés után rájöttem hogy ez egyáltalán nem rossz, csak még sosem történt velem ilyen, így nem tudtam mire számítsak, mert azt sem szeretem mikor a strandon a szemembe megy a víz

Viszont tegnap már a tököm ki volt a csöpögtetéstől, de azért egy ilyen feszült nap után már nem csoda ha nap végén zavar hogy még mindig "kínoznak". A mai csöpögtetés viszont már megint nem zavar, aludtam egyet, megnyugodtam, most már minden klappol :)

Nem tudok mást mondani, ha megteheted, tedd meg!
    Az vizsgálat olyan, mint egy szemüveg készítéskor 1:1-ben

De ma leolvastam az utca végén lévő autó rendszámát (4-5 házra volt tőlem), ez számomra elképzelhetetlen volt eddig, sőt, jött velem szembe valaki és nem tudtam hogy ki az, ismerős vagy nem, köszönjek vagy nem :D Ez zavart a legjobban egész életemben, mert én a szemüveget csak vezetéskor és gépezéskor használtam, így a hétköznapokban tiszta vak voltam -1.75dioptriával :D

Szerintem sokkal nehezebb rávenni magad, és felkészülni lelkileg, mint ezt az 1-2 darab pár másodperces kellemetlen érzést megélni

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Nem jó, de nem is tragikus ll Logitech <3 ll Oneplus 7 Pro Blue ll WD 4/6/8/10TB HDD-k , SSD-k eladók!

Hozzászólok Aktív témák