Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • forumoss7

    újonc

    válasz anagymihaly #3023 üzenetére

    Jól esik, hogy maga a klinika reagált az aggályaimra:). Sajnos azonban csalódást kell okoznom, nem vagyok bértollnok (bár most, hogy megnyílt a lehetőség, meg lehet keresni ajánlatokkal:-)) ), viszont jó alaposan utánajárok a dolgoknak, főleg ha a szemem világa a tét. Emellett van az rossz tulajdonságom is, hogy alapból nem hiszem el, amit a klinikák honlapján olvasok, hanem próbálok 2-3 forrásból tájékozódni, érveket ütköztetni, sorry ha valakit ezzel megbántottam. Ha már itt tartunk, akkor érdeklődnék a diamont femto FDA engedélye iránt is, hogy azt hogy lehet fellelni (már ha van ilyen), valamint érdekelne, hogy mitől nontouch a diamondfemto kezelés és miért a legjobb az országban, mert hát ezekkel a tényleg jól hangzó ígéretekkel bombázzák a szemüvegeseket. Akkor a Ziemer lézerük tényleg egy 10-15 éves gép? Nem tartja még elavultnak? Még egy kérdés, amit csak a józan paraszti ész diktál: ha ez az alacsony energia előny, akkor a Ziemer, miért nem használja ki ezt az előnyt a következő 3 generációnál? Ezt tényleg nehezen tudom megérteni, olyan, mintha kivennék a légzsákot az újabb kocsikból, nem? Előre is köszönöm a válaszait Doktor Úr!

  • Mira78

    újonc

    válasz anagymihaly #3023 üzenetére

    Tisztelt Doktor úr!

    A Budai Szemészetre terveztem menni,de most kicsit megijesztett. A lézerük korának vitájához nem tudok hozzászólni, de az amit írt, az gond. Tényleg a tulajdonosok dolgoznak maguknál ? Az, aki megitéli az alkalmasságomat, az egy tulajdonos ? Tehát minden orvos konkrétan részesedik minden műtét hasznából ? Így hogy számíthatok objektív véleményre Önöktől ? Nekem biztonságosabbnak tűnne ha orvosok fizetésért dolgoznak és nem részesülnek a belőlem származó haszonból.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák