Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brago Hott

    újonc

    válasz andrisss8 #3925 üzenetére

    45 éves vagyok, -5.5 volt, 0.5-ös cilinder. Mivel kezdett lassan a közellátásom is romlani, nem akartam olvasó szemüveget is használni. Úgy is beszéltük meg, hogy, a bal szemen hagynak egy fél dioptriát hogy közelre is lássák azért. Ezzel a részével nincs is gondom. Közelre tökéletesen látok, jobban mint előtte, a jobb szemem pedig 110 %-os volt a másnapi kontrollon. Azt is feljegyezték, hogy homályosan látok. Holnap lesz az egy hetes kontroll.
    Nekem az a bajom, hogy reggel éles csak a kép, ébredés után pár percig, utána folyamatosan romlik, néhány óra múlva pedig már csak egészen közelre éles, egy fél méteren túl csak homályos foltok vannak. És nem érzem úgy, hogy javult volna egy hét alatt. Az egyetlen érdemi változás, hogy már nem két óránként ébredek fel éjjel, hogy száraz és szúr, csak egyszer egy éjszaka.
    Igazából reménykedem, hogy majd lassan javul, mert amikor pihent vagyok majdnem tökéletes a dolog. Inkább az a gondom, hogy az ott elmondottak és főleg a sok vélemény alapján amit olvastam én is arra számítottam, hogy pár nap után nagyjából minden rendbejön és nagyon nem így lett.
    A Focusmednél nagyon normálisak voltak, egy rossz szavam sincs rájuk, de jobb lett volna, ha előre tudom, hogy esetleg hetekre kiestek a munkából.

Új hozzászólás Aktív témák