Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V8TommY

    tag

    válasz icecave #2388 üzenetére

    Szervusz! :)

    Igen, olvastam a törtenetedet, es a(az amugy igen hasznos kommentjeidet is) többször is. Es igen, a blogposztot is amit irtal.

    Ez a topic itt az egyik leghasznosabb ebben a temaban. Evek ota vacillalok a mutettel. Igazabol egyikkel sem vagyok maradektalanul kibekulve.

    A PRK-val azert mert a mutet soran eltavlodik az a bizonyos reteg aminek a nevet most elfelejtettem, brawn vagy brown, vagy mi.
    A Lasik pedig a lebeny miatt. Havonta 2500-3000 km-t vezetek es szavarna a tudat, hogy egy baleset soran elveszithetem a latasomat.

    Izles dolga, de a kontaktlencsevel en jo baratsagban vagyok, viszont a job szememen olyan fokban van es olyan nagy a cilinder, hogy szinte keptelenseg ra rendes lencset csinalni. Mindegyik elfordul, es ha elfordul akkor ront a latason.

    A fo cel szamomra a szemüveg elhagyasa lenne, ugy, hogy a jobb szememet muttetnem PRK-val, a bal szememen pedig hasznalnam tovabbra is a kontaklencset.

    Sokat ülök gep elött. Az, hogy idovel visszaromlik, szerintem kalkulalt "veszteseg", termeszetes folyamat. 8 ev alatt a szemüvegekkel, kontaktlencsekkel, ilyen olyan tartokkal, folyadekkal, mikroszalas torlokkel egyeb vackokkal kompletten lehet, hogy tul is lepned egy elmeleti masodik mutet arat. Minimum koszono viszonyban lennel. Adott összeget igy is, ugy is kifizeted, izles dolga, hogy mire.
    Tudom, hogy tudod, emlekeztetoul irtam. :)

    http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/ - V8TommY felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

Új hozzászólás Aktív témák