Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• DrSoul

őstag

válasz vati #75 üzenetére

Szinte biztos, hogy nem az amatőr csillagászkodástól lett ilyen a szemed! :D
    tildynek csak most volt kettős látása, ezek a tünetek csak műtét utáni dolgok, de elmúlnak, tehát semmi rosszat nem fog tapasztalni.
    Kár, hogy cylinderes a szemed, így nem igen próbálhattál lágy kontaktlencsét. Én azt használok kb. 8 éve, persze szemüveggel együtt, és nagyon jó. Engem csak ez gondolkoztat el, mert így is megvagyok. Csak az ára zavar: 1 dobozka 3 pár lencsét tartalmaz, és ez így most Magyarországon kb. 9000 Ft, már nem emlékszem, rég vettem. Ez a J&J Acuvue 1 hónapos (kb., pontosabban 3 hetesnek mondják, de jó az 1 hónapig is). Olaszországban azonban 18 euro. Teljesen ugyan az. Hogy miért?:F Nem tudom.
    Bár engem mostanában vándor-folt zavarja a jobb szemem: PH! focimeccsen valaki jól szemen talált a labdával, azóta a folt. A szemész megvizsgál, közölte, hogy tehetetlen, ez már így marad... :(
    Amúgy már 1990 óta végeznek ilyen műtétet Magyarországon (ilyen jellegűt, azóta elvileg csak jobbak a lézerek), az már 13 év. Meg kéne nézni, azok a műtöttek hogy vannak... :D

Mindig az X jelöli a pontot...

Hozzászólok Aktív témák