Új hozzászólás Aktív témák

  • Des1gnR

    őstag

    válasz Des1gnR #4634 üzenetére

    Sziasztok,

    Az egy hetes vizsgálatot követően megtudtam, hogy van egy hivatalos facebook csoport, amit a Sasszem egy doktornője kezel, szóval szinte azonnal kapsz orvosi választ ha valami kérdésed van. (Itt csak az zavar, hogy erről nem beszélnek a klinikán.)

    Szóval ebben a csoportban olvasgatva ajánlották többen a Vizol S 0,2-es szemcseppet a Refresh alternatívájaként. Írtam is a doktornőnek, hogy mit szólna ha váltanék, hisz Ő is javasolta több embernek. Megjött a válasz, hogy csináljam, szóval mentem is a gyógyszertárba és vettem. Cseppentettem, majd egyből jó lett a monitoros látásom. Nem csak 1 pislogásig, hanem kiszáradásig (0,5-1 óra) jól láttam közelre. Azóta is jó, napról napra javul a szemem, de távolra továbbra is homályos. Viszont a Vizol óta tudok dolgozni. A vizol egy kicsit sűrűbb és reggel továbbra is a Refresh-t szoktam használni ébredés után, mert akkor eléggé ki van száradva a szemem, de a munkahelyen már Vizolt használok.

    13-án lesz az 1 hónapos vizsgálatom, utána írok a fejleményekről.

    [ Szerkesztve ]

    Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

Új hozzászólás Aktív témák