Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    Na
    Egy rövid leírás, természetesen inkább a leendő műtétreváróknak lesz hasznos remélem

    11:15re kellett mennem, de kb fél egykor mentem be az előkészítőbe, sikeresen nem vettem be a xanaxot, így a hölgy mondta hogy gyorsan vegyem be, de nem tudom hogy hatott-e, azért már eléggé paráztam, így a lábam járásával csillapítottam magam

    Jót elbeszélgettem vele, egy 20 percet biztos, aztán és közben adta a cseppeket, engem az aminek csípnie kell egyáltalán nem zavart, 2-3 másodpercig tartott ami elvileg csípő érzés, de szerintem semmi nem volt, ahogy pénteken a vizsgálaton sem fájt vagy zavart egyáltalán

    Aztán befeküdtem, hülye egy vizuális ember vagyok és most elég nagy gond volt, mert ez a szem kitágítós dolog volt nekem az egész folyamat legrosszabb része, amikor még nyomták is a szemgolyót lefelé, az számomra nagyon kellemetlen volt (végig azon gondolkodtam, mintha kiszedték volna a szemgolyóm) csak egy tudat nyugtatott, hogy nem nyomják ki a szemem, főleg hogy alapból nem vagyok egy nagyon nagy szemű ember, így azt a karikát sem kedveltem amit betettek hozzá, de tényleg 20 másodperc volt az egész ahogy mondták, szóval túléltem, de ezt a részt szívesen kihagytam volna

    Utána átfordítottak a lézer alá, a gép az ember feje felett tényleg brutál félelmetes, és a hangok is olyanok mintha egy I világháborús emberkísérlet része lennék ami nagyon para, de maga a művelet 0, észrevehetetlen, néztem a zöld pontot, és személyszerint vártam, hogy jön egy lézer, mint amikor a szemembe világítanak lámpával vagy ilyesmi, de semmi ilyen nem volt, aztán locsolták a szemgolyóm, ami vicces volt, mintha egy üveg lett volna fölötte és nem is menne a szememre a folyadék, de közben persze igen, csak nem érzed.

    Végül aztán megdícsértek

    Fél óra után el is engedtek, hazafelé ment ki az érzéstelenítő hatása, ekkor pici égő szem érzés volt, de nem rosszabb mint amikor fáradtságtól ég az ember szeme, 20 perc alatt el is múlt

    Most negyed óra és 1 órás csepegtetés van, de már nagyon unom, minden cseppentés egy "kín szenvedés", nem fáj, de már a tököm ki van a csöpögtetéstől, szóval megyek is aludni

    Összességében az aki nagyon parázós nem tudom hogy hogy bírja végig feküdni a műtétet, ami tényleg fájdalommentes, egyszerűen inkább félelmetes, hisz mindenkinek a szeme fényéről van szó, amit természetes hogy féltünk, nem tudom hogy hányan lehettek már akik szinte felpattantak műtét közben, vagy esetleg le kellett fogni, de nem lepődöm meg ha sokan, tényleg félelmetes.

    Jelenleg olyan 80%-ban látok jól, még sokkal jobbat várok, de már ez is írtó jó a -1.75höz képest.

    A Sasszemklinika pedig részemről 110%-ban ajánlott, az ÖSSZES dolgozó akivel dolgom volt mind eszméletlen kommunikatív, rendes, kedves, segítőkész, és mindent elmondanak profin. Szóval félelmetesen profik!

    Köszönök mindent nektek is
    Egy élmény volt

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Új hozzászólás Aktív témák