Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• Megvolt a vizsgálat

Sasszemnél ugye

Nagyon kedvesek, főleg akit én kifogtam fiatal kiscsajt, de a többi orvos is aki vizsgált, minden flottul ment, de eszméletlen hogy ennyi ember van :Y Azt gondoltam hogy olyan drága dolog ez, hogy egyedül ülök majd egy villogó fényű folyosón, de nem, folyamatosan jöttek, és vizsgáltak mindenkit

Mondtam hogy Femto smartot néztem ki, azt mondták hogy úgy látszik az jó is lesz nekem, de kedden mondják meg pontosan, 11:15re megyek műteni, most már azért össze van szorítva a farpofám

Elvileg visumaxot nem is lehet nekem

Egyedül mentem be, kérdezték hogy egyedül vagyok? Mondom nem
    Azt mondják akkor jó mert látják a kocsikulcsot, és nem mehetek haza egyedül

Másfél óra múlva még vártam hogy mikor lesz már az hogy nem látok csak homályosan, írtam is barátnőmnek hogy felesleges volt apa, hát nem látok rosszabbul mint eddig, aztán kimentem a napra :D Jó móka volt....

Közelre még nem látok

Személyszerint a fényteszt, mikor szemembe világítanak valamivel és körbe kell nézni 8 irányba, az egyáltalán nem volt rossz, pedig mondta a Dr nő hogy kellemetlen lesz, én inkább a szemcseppet nem kedveltem, ezért is tartok tőle, hogy milyen sokáig kell használni :(

Piszkosul várom, de már kicsit félek is

Egy dolgot viszont nem értek, és fac voltam megkérdezni. Mikor nézik a 2 szemem dioptriáját azzal a vizsgáló szemüveggel vagy mi az, és le kell olvasni a táblát, miért csak a 3. sort kellett leolvasni? Nem az a legjobb ha az alsó kettő sort is látom?

[ Szerkesztve ]

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Nem jó, de nem is tragikus ll Logitech <3 ll Oneplus 7 Pro Blue ll WD 4/6/8/10TB HDD-k , SSD-k eladók!

Hozzászólok Aktív témák