Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• Brago Hott

újonc

válasz hdekakas #3957 üzenetére

A bal-t mérték ennyinek. Nekem nem egyformára műtötték a kettőt, a jobb lett 100%-as, a bal pedig 0,75-ös. Így lehetett belőni, hogy monitortávolságra lássak közelre is. Ez amúgy jól is sikerült, mert közelre sokkal jobban látok mint előtte, már a telefont se láttam a kezemben jól. Az egy hetes kontrollon a fenti értékek meg is voltak. A péntekin viszont már a bal csak 0,35, a jobb pedig 0,70 volt. Ezért mondta, hogy lehet, hogy újra kell műteni. A jobbra nem adott, de a balra próbáltunk lencsét és azzal jó volt a kép. Szóval jelen állás szerint visszaromlott a szemem, csak az nem világos még, hogy ez megmarad vagy javul. Azt is megbeszéltük a doktornővel, hogy talán nem a legszerencsésebb péntek délután mérni, egész heti munka után fáradtan, de akkor is.
    Ahogy írtam, igazából az a furcsa, hogy délután teljesen jó volt pár óráig. Amúgy is ezt tapasztaltam a hétvégét kivéve egész héten, délután háromtól kb. nagyjából rendben van, előtte és utána viszont rossz. Ma egész délelőtt szenvedtem, kiváncsi leszek, ma is jó lesz-e délutánra.

[ Szerkesztve ]

Hozzászólok Aktív témák