Új hozzászólás Aktív témák

  • Dora87

    újonc

    válasz powerwade #3896 üzenetére

    Tök jó ezt olvasni, én is a Budiaba műttettem femtoval egy éve és azt ajánlom mindenkinek azóta is, de itt a fórumon most, hogy átpörgettem az utóbbi fél év hozzászólásait nem nagyon olvastam róluk, pedig én nagyon elégedett voltam mindennel: a folyamattal, a műtéttel, az orvosokkal és az eredménnyel is. :DD
    Az eszközökről én is kérdeztem anno az alkalmasságin az orvost és tök korrekten elmondta, hogy mi a különbség a klinikák femto gépei között. Engem végül azért győzött meg a Budais gép, mert ez juttat legkevesebb energiát a szembe (Ezt a visumaxos reklámok is hangsúlyozzák, hogy mennyire fontos és a Budais gép még a visumaxnál is kisebb energia bevitellel dolgozik). Az meg, hogy egy egyébként tök modern gép 2-5-10 éves szerintem teljesen mindegy. A Visumax kb 2-3 éve van talán, de nyilván 5 év múlva is használni fogják a Sasszembe, meg a Focusba pedig addigra 7-8 éves lesz, de mivel szabályok szerint karban tartják majd, nyilván semmivel sem lesz rosszabb mint most. Uff, mindenki az alapján válasz, ami neki fontosabb, van akinek ez a személyes ajánlás, van akinek a technika, a lényeg hogy mindenkinek jó lesz a szeme a végén és nem kell végre az az átok szemüveg :))

Új hozzászólás Aktív témák