Új hozzászólás Aktív témák

  • hdekakas

    senior tag

    válasz andrisss8 #3817 üzenetére

    Oké, csak az egy hetes kontrollon se volt jó, akkor ilyen pici lyukon keresztül kellett néznem, úgy láttam szépen, mondták hogy na jó, akkor így fogok látni. Kérdeztem hogy oké, de mikor? Azt mondták, hogy "hamarosan, nagyon hamarosan". Azóta több mint 3 hónap telt el, és pontosan ugyanúgy látok, semmi változás. :U
    És most is mondom, mind az asszisztens, mind az orvos csak nézte hogy mi az hogy nem megy a 80%, hát a 150%-nak is KELLENE! Ha meg rakta a lencséket szinte én éreztem magam kellemetlenül, hogy mindegyikre azt mondtam, hogy "ugyanolyan". Szóval rajtuk is látszott, hogy ez nem egy természetes jelenség, hogy 3 hónap alatt változatlan a helyzet. A monitor sarkában nem látom az órát és dátumot, fél karnyújtásnyi távolságból. Ez lenne a 100%? :O
    És igen, elvileg 4-ig vannak, nekem 3/4 4-re volt időpontom, de utánam is még sorban álltak. Szóval nem sok perccel kalkulálnak alapból sem. :D Párhuzamosan, az asszisztens leolvastatja a táblát, felírja hogy 100%, odaadja a dokinak aki közben végzett az előző pácienssel, és elmondja hogy minden oké, mikor kell jönni legközelebb, és viszont lágytojás.

    (Akinek volt itt a fórumban negatív tapasztalata meg elégedetlen volt, mindenki tudta mondani, hogy miért, azt mondták neki hogy még nem jó a hegesedés, még van egy kis homály, még maradt egy kis dioptria vagy bármi. Nekem meg azt mondták hogy "minden tökéletes, úgy meggyógyult hogy már csak speciális eszközzel lehetne megmondani hogy műtve volt. De majd még lesz ez a homályos 80% egy tűéles 150% is. Aha... )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák