Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• raven12

senior tag

válasz szalaiedit #3596 üzenetére

Kezdem azt érezni, hogy itt mindenkinek van/volt valami problémája :D
    Nem értem, ilyenkor hol a sok Rubint Réka, aki felült a műtőasztalon és azonnal látta az ápoló csajszit a csukott ajtón keresztül :DDD

Viccet félretéve igen, még ingadozhat a látásélesség keményen, ha szteroidos cseppezés után olvastad a táblát, főleg ne várd, hogy éles legyen, biztosan észrevetted, hogy utána egy ideig még rosszabb.
    Nekem volt egy kis komplikáció, ezért kaptam védő kontaktlencsét 1 napra, nem tudom sajnos megítélni, milyen lett volna a látásom rögtön, mert dioptriás volt a lencse. De speciel 3. napra nekem már egész éles volt a kép, csak iszonyat gyakran elvesztettem a fókuszt és behomályosult a látásom.
    Szerintem egy kicsit mindannyiunknak máshogy gyógyul a szemünk, a helyedben akkor se keserednék el, ha még az 1 hetes kontrollon se tudsz 1.0-ig menni olvasásnál.

Sajnos én is komolyan vettem, hogy akár már másnap munkába állhatok, ami amúgy a valóságban úgy nézett ki, hogy esetleg 3. nap már dolgozhattam volna, de igazából 8 órát bámulni a képernyőt elég nagy kín lett volna még akkor.

Sok véleményt olvastam már itt a fórumon, komolyan mondom, szívem szerint kicsit seggberúgnám azért őket a hazug marketingszövegeik miatt. De persze ha bármiért panaszkodsz, hogy ez nem volt a reklámban, akkor megvonják a vállukat, hogy ők nem vállaltak semmiért se garanciát, csak azért a bizonyos ~0.001% esélyű hibáért. :))

[ Szerkesztve ]

Ibanez RG1570 Prestige || Ibanez RG7321 || Cort C4 Plus || Casio CDP 230R

Hozzászólok Aktív témák