Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• CAJ69I

újonc

válasz raven12 #3572 üzenetére

@raven12: Nekem nem rosszabb a látásom, csak nem eléggé "HDR". Élesnek élesen látok, csak a kontraszt nem olyan jó. Ha van valami nagyon fényes, akkor minden más majdnem ugyanannyira sötét. Talán ehhez a képhez tudom hasonlítani:
    https://www.marchnetworks.com/themes/images/blog/hdr-comp-all.jpg
    A jobb oldali előtte, a közép/bal utána. Valószínűleg köze van hozzá, hogy a sötétet eddig kerültem, amennyire lehet.

Anyways, tegnap volt a 2 hónapos kontroll. Mindkét szem 125%, a kettő együtt majdnem egy kategóriával jobb :) (4-ből 3 karaktert láttam rendesen) Ahhoz képest, hogy az elején a bal csak 110% volt, nagyon meg vagyok elégedve, főleg hogy sokan írták, hogy romlott egy picit.
    A hőlégballonos vizsgálatnál feltűnt, hogy nem teljesen ugyanolyanok a színek, nagyon pici eltérés volt, de azt mondták rá, hogy ez amúgy is normális, csak enélkül nem tűnne fel.

A szemcseppeket már csökkenthetem rendese, most épp napi 5 a cél, aztán szép lassan 4, 3, majd 2. Viszont elfelejtettem megkérdezni, hogy az esti és reggeli szemcseppet mikor kell/kellene elhagynom. Nem tudjátok véletlenül?

Hozzászólok Aktív témák