Új hozzászólás Aktív témák

  • Sgold

    újonc

    Sziasztok! Folytatnám a rémtörténetemet, nem a rémisztgetés végett, hanem azért, mert nagyon tanulságos, nem szeretném, hogy bárki is így járjon...
    Az előzményeket visszatudjátok olvasni. Szóval a 6-7 hét körül jelentkező tejköd, homályos látás, egyre szarabb látás, szemkáprázás, elsötétülés stb. nem múlt el, szinte már napi szintenhívogattam a dokit, aki hebegett habogott azt mondta nyomjam a műkönnyet és hogy az elsötétülés és társai az alacsony vérnyomás miatt vannak..Tegnap olyan szinten voltam rosszul, a tejköd dzinte hófehér volt, semmit nem láttam, a szemgolyóm majdnem kipattant a helyéről, olyan szintű fejfákas és hányingerem lett...bepánikoltam, sírtam volna, de a könnyem se tudott kijönni, a falat kapartam, felhivtam a dokit aki annyit mondott csak kedden tud megnezni!! Ok mondom de en megvalulok!! Kerdeztem ha elmegyek a szeneszeti ugyeletere az jo? Mondta ogen akkor menjek...
    rohantunk az ugyeletre, addigra ugy erzetem picit jobb...alap vizsgalatok utan szemnyomasmeres jott...senkinek nem kivanom.. a doki majdnemleesett a székről az asszisztens felkisltott egy oriasi b.meget...en meg majdnem lefordultam a szekrol...a normalis helyett ami 10-20 kozt van nekem 63 es 43 volt... egybol gyogyszeres kezelest kaptam stb. nem ragozom tovabb megvakulhattam volna...😭masodlagos zöldhályog akakult ki a szemcseppektol amit a dokino felirt..es a panaszaimra amik mar egy ideje tartottak azt mondta mukonny idovel jobb lesz es akacsony vernyomas...es most pert fontolgatok...
    Az en esetem allitolag 1000bol az 1, de konyorgom ha mar napi szinten hivogatom es leirom neki a magas szemnyomas egyertelmu tuneteit ne bagatelizalja mar el! Szoval vigyazzatok es legyetek erélyesek ha le akarnak rázni!

Új hozzászólás Aktív témák