Új hozzászólás Aktív témák

  • powerwade

    senior tag

    válasz kocsmazoltan #3390 üzenetére

    Gondolod, hogy szükség lenne egy ilyen "silány" reklámra-marketingre bármelyik klinikának is? A csaj ott van facebookon is, vedd fel vele a kapcsolatot. Engem egy másik, "profibb" blog jobban lelomboz, amikor konkrétan fapadosnak nevezi azokat a klinikákat amik "csak" pár ezer klienst operáltak, meg előző generációs lézerrel műt stb... Azt gondolnám, hogy ezek jól elvannak egymás mellett, nem kellene ilyen módon lejáratni egymást. Meg ugye van legalább 3 klinika, amiknek egy a tulajdonosi köre (fentebb ez ki lett tárgyalva). Ez engem jobban elriaszt mert számomra ez azt jelenti, hogy itt csak és kizárólag a profitszerzés a cél, minél több oldalról. Gondolom adózás szempontjából jobb 3 részre oszatni a dolgokat :D

    Egyébként amit tudok tanácsolni mindenkinek: kérdezzzen körül az ő, saját személyes ismeretségi körében - onnan gyűjtse be a tapasztalatokat. Az a tuti, nem az ilyen élménybeszámolós blogok. Ott legalább ismered a forrást. Én azért válaszotttam a Budai-t mert több ismerősöm is ott lett "lézerszemű" (de utálom ezt a kifejezést :)) )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák