Új hozzászólás Aktív témák

  • Dora87

    újonc

    Én most megyek alkalmassági vizsgálatra a Budai Szemészetre, és nem mondtak ilyen műkönnyes dolgot, furán is hangzik.

    Én azt látom hogy egy csomóan féltek a lebenyes műtétektől, mitna. femto, de mégis aki panaszkodik, az kb mindenki PRK-s. Vagy volt ténylegesen bárkinek panasza diamondfemto, vagy bármilyen femto műtét után? Elég sok blogot elolvastam és nem igazán találok valódi panaszokat magára a kezelésre, maximum emberekre.

    Nekem már pl. az öregszeműséget telefonban is elmondták, mert állítólag sok helyen nem tájékoztatják előre az emberkeet, hogy a műtét uán 40-45 éves kor fölött tényleg egyből olvasószemüveg kell. De azért ezt elég könnyen ki lehet derítetni, a legtobb honlapon fenn van.

    Én még úgy megyek a kllinkára, hogy nem döntöttem el, de szerintem nem akarom a fájdalmas módszert választani, a barátnőm a diamondfemto után másnap hazarepült Salzburgba mintha mi sem történt volna, csak épp a szemüvege nem votl rajta, nekem ez szimpibb, mint az 1 hét sötét szoba.

    Na majd elmesélem mi volt.. kár hogy pl a pozsonyi klinkáróol nem jött semmilyen komment hogy milyen vagy volt-e ott valaki már.

Új hozzászólás Aktív témák