Új hozzászólás Aktív témák

  • revneiq

    csendes tag

    válasz Skeptic #2312 üzenetére

    A hivatalos FB oldalon is van egy ilyen szöveg, amit nem rég raktak ki a garanciáról, hogy...: "Az alkalmassági vizsgálatokat követően írásban is rögzítjük neked, hogy milyen eredmény várható az esetedben. Ha aztán végül kisebb mértékben javul a látásod, mint azt korábban meghatároztuk, életbe lép a garancia, és díjmentesen megismételjük a lézerkezelést!"

    A tájékoztatóban, amit még a legelső vizsgálatokkor adtak abban meg ez volt "... hogy amennyiben a kezelés után egy évvel az Ön látása nem javul ..." Én nem igazán tudok elmenni ezen. :D

    Amit pedig adtak garancialevelet, abban nincs pontosan benne, hogy hány dioptriától érvényes, csak le van írva, hogy garancia és kész. Gondolom ez meg már az rajtuk múlik, hogy elvállalják-e vagy sem. Teljesen mindegy, hogy mennyire romlott vissza a szemed. Gondolom én.

    Nekem például nem is rémlett, hogy mondták volna a vizsgálaton hogy milyen lesz a látásom, csak arra, hogy nem kell majd szemüveg. Bár lehet, hogy kicsit kihagyott az emlékezetem.

    [ Szerkesztve ]

    I don't want to live on this planet anymore.

Új hozzászólás Aktív témák