Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    válasz bLaCkDoGoNe #2117 üzenetére

    Elég jó kérdés. Nem vagyok szakértő, nézz utána jobban, de nekem úgy tűnik, hogy a rövidlátás mellé megkaptad a jó kis "öregségi" távollátó "betegséget" is. A rövidlátó műtét nem fogja szerintem megjavítani a közelre nézés problémáját, csak a távolba nézését. Jó esetben nem ront a közelre nézéseden, de jobb nem hiszem, hogy lesz. A két probléma kezelésére két különböző műtét van, de nem hiszem, hogy mindkettőt egyszerre meg lehet csináltatni :U Szerintem választanod kell, hogy melyik a fontosabb.

    Jah, mintha olvastam volna olyat, hogy volt akinél úgy oldották meg, hogy az egyik szemet ilyenre, a másikat amolyanra csinálták és az agyra bízták a maradékot, de szerintem az nagyon pici dioptriánál lehetett csak.
    Kéretik fenntartásokkal kezelni a fentieket, majd ír más is, de mindenképp kérdezd meg az adott klinikán a " kezelőorvosodat, gyógyszerészedet...", ezt gondolom mondani sem kell xD

    [ Szerkesztve ]

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák