Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    Nálam úgy volt, hogy a műtét napján semmit nem csepegtettünk, mert egyrészt este 6ra lett vége, másrészt leragaszották a szemünket a másnap reggeli kontrollig, hogy nehogy valami hülyeséget csináljunk meg ne menjen bele semmi a kritikus időszakban. az első kb 5 napban a távolim mint a penge, de utána némi kis romlást észrevettem azért. 1 hetes kontrollig 5*1 tobradex volt a recept és ennyi. Én műkönnyet toltam mellé, kb szintén 5*1-et.
    Az 1 napos kontrollon simán végigolvastam de 1 hét után sokkal rosszabb volt már, hirtelen alig láttam valamit aztán lassan 1-2 hibával a közepén tudtam épphogy némi blöffel végigtolni (a legalsó vonal alatti sosem ment, az 1 naposon sem de az nem is normális méret már szerintem xD) Nyilván függ a számok milyenségétől is...Sokszor a kettővel alatta lévőt jobban látom, mert egyértelműbb görbületű a szám.
    Szóval azért érzek némi visszaromlást, remélem nem fog tovább romlani, pláne, hogy csökkentették most 3*1-re a tobradexet. Mivel fiatal vagyok, regenerálnak a sejtjeim mint atom, kicsit tojok tőle, hogy romlani fog még, amit nagyon nem szeretnék, most azon gondolkozom, hogy még 1-2 napig 5*1-et tolok engedetlenül. Mellékhatását nem éreztem, csak nem lesz belőle baj :U

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák