Új hozzászólás Aktív témák

  • annulus

    aktív tag

    válasz icecave #1132 üzenetére

    jó jó, ez rendben, csak ami nem feltétlen jött le az irományomból, az az, hogy már hetek óta ilyen a látásom (és azért nem mindig vagyok fáradt :D)..egy sok méter x sok méteres projektor fal előtt ülök a munkahelyen, ami tökéletes a látásom ellenőrzésére. volt idő mikor mindennemű erőlködés nélkül, kristály tisztán láttam a kiírt dolgokat. na most már fókuszálni kell, meg koncentrálni, és nem is olyan tiszta a kép..
    na de mindegy. majd elsírom bánatomat a következő kontrollon :K

    de eszembe jut erről egy korábbi látogatásom az sztk szemésznél \még szemüvegesen\. mondom neki, hogy úgy érzem romlott a szemem, nézzük már meg. kapok debil keretet, próbálgatunk méreget, majd azt mondja, hogy szerinte nem romlott a szemem.
    erre mondom én, hogy de wtf!%+! nézem az utcasarkokon a táblákat, és nem látom őket olyan távolról, mint korábban.
    erre ő: biztos rosszul emlékszem, és nem is láttam közelebbről soha azt a táblát!
    na itt azt hittem elfekszek a padlón..nyilván rosszul emlékszem, mert mindig ugyanazt a táblát nézegetem, nem épp random egyet, ami szembe jön..

Új hozzászólás Aktív témák