Új hozzászólás Aktív témák

  • #54625216

    törölt tag

    válasz vicze #35 üzenetére

    "Továbbra is a cég többségi tulajdonosáról, a világ leggazdagabb emberéről és random pénzszórásáról van szó..."

    És pontosan mennyi közöd is van Neked mindehhez?
    Várjál, segítek: zéró.

    "Basszus úgy teszel mintha a cégeit nem eddig se a magánvagyonából finanszírozta volna részben"

    A SpaceX-et a magánvagyonából alapította. Onnantól a cég önálló jogi személy önálló gazdálkodással. A tulajdonosok természetesen emelhetik a cég tőkéjét ha szükséges, de mivel a SpaceX zárt körű részvény kibocsátásait rendre túljegyzik, így erre jelenleg nincs szükség.

    "Ja hogy Musk már használta a SpaceX pénzét a Boring-hoz, ja..."

    És?

    "Jaja én vagyok a demagóg... :U"

    Igen, mivel hangulatkeltő célzattal összemosol egymástól független kérdéseket és valamiféle szánalmasan abszurd erkölcsi piedesztálról próbálod meghatározni, hogy kinek mire szabadna költenie a pénzét.

    "de tudod a nagybecsű szólásszabadság alatt nekem ugyan úgy jogom van véleményt alkotni a tevékenységéről..."

    Ahogy nekem is jogom van az ordas nagy demagógiát ordas nagy demagógiának nevezni.

    #34 ddekany :

    "Nyilván arról van szó, amikor nem tudják megoldani saját erőből, vagy kénytelenek projekteket lelassítani/feladni ezen okból."

    Hány olyan konkrét esetről tudsz, amikor a SpaceX belső finanszírozási okokból lassított vagy adott fel projekteket?

Új hozzászólás Aktív témák