Új hozzászólás Aktív témák

  • fiqsz

    csendes tag

    válasz Szaky #4 üzenetére

    Bővebben: link egeszen pontosan ezt.
    Ehhez van kabel is, ergo semmit nem kell venned, sooot asszem az osszeshez adnak kabelt. Ehhez pl van audio kabel is, tehat a hankimenetet is atudod kapcsolni vele, ha meg nem kell, akkor nem dugod be. Ellenben jol nezd meg, hogy pontosan mijjen is kell neked, mert van olyan, aminek az egyikfele pl nem PS/2 portos, hanem USB-s, a masik fele meg csak PS/2-es. Jaaa es mukodik USB-s egerrel, amin van USB->PS/2 atalakito. Illetve nekem a manualisnal pl ha leallitottam a gepet, akkor leallitotta az egeret is, szoval meg mielott leallt volna a gep, azelott kellett atkapcsolnom, kulonben a masik gepnel nem volt eger , de ezzel ijjen problema nincs. Kisker ara, hogy 12000-15000 forint korul lehet.
    Bővebben: link oldalon talalsz mindenfelet, es a Cegunkrol menupont alatt van egy ket hozzaszolas,amit a kiskerek irtak a cegrol, ergo gondolom akkor ott meg is tudod venni ezeket. Ha pedig tudsz nagykerben vasarolni, akkor az Alphasonicnal megteheted. Jaa arra figyelj, hogy az alphasonic honlapjan pl pont ahhoz a tipushoz nem az a kep van, amilyen tenylegesen. de a gyarto honlapjan ott a jo kep szerepel.

    pa' pa' fiqszvoltam

Új hozzászólás Aktív témák