Új hozzászólás Aktív témák

  • Marxus91

    csendes tag

    Helló,

    Tavaly októberben vettem egy külső Audio Interfészt, egy Tascam US-600-ast, USB csatlakozású, otthoni stúdiózásra/hangszer felvételre szeretném a jövőben használni. És már az elejétől kezdve sokszor elment a hang a gépen, és azt hittem, hogy az interfésszel van a baj, pedig nem. Meg néztem 1 laptopon is, és még egy haverom asztali gépén, és ott semmi gond nem volt. Simán el megy a hang napi 1-2x min, Pl: youtube-on végig nézek egy videót, átváltok másra, és elmegy a hang a semmiért, vagy pl be akad egy hang és ismétli, de ez csak az én gépemen, és nem tudom, hogy hol lehet a gond. A legkönnyebben úgy tudom ellenőrizni gyorsan, mert az egy észre vétel, hogy a World of Warcraft mmorpg játékban elkezdem a Print screen gombot nyomogatni, és akár már az első lenyomásnál el cseszi a hangot : be akad egy hang, vagy el megy teljesen, vagy be recseg mint egy rossz tv csatorna. De a laptopon, vagy más gépen hiába nyomtam le akár 40x, semmi. Úgyhogy ez biztos, hogy az én gépemmel van a gond. Mindig áramtalanítani kell, hogy vissza jöjjön a hang.
    A következő lehetőségeket próbáltam:
    - letörölni a belső hangkártya dirverét
    - letiltani a belső hangkártyát a vezérlőpúltban
    - letiltani a belső hangkártyát az eszköz kezelőben
    - letiltani a belső hangkártyát a BIOS-ban
    - minden usb portban ki próbálni az audio interfészt
    - újra telepíteni a hozzá való drivert
    - a drivert futtatni rendszergazdaként és Windows XP Service pack 3-al

    Egyéb ötletem nincsen már, talán az alaplappal lehet gond? Nem tudom hol a hiba. Esetleg valaki tud segíteni? Valami ötlet?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák