Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beg

    veterán

    válasz Ciccuka #77570 üzenetére

    Konkrétan erre ráálltak és széttört az eleje, de valóban, az aljzat görbülete miatt fogja valószínűleg visszaküldeni, nem azért mert a ház darabokban van. :W

    You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

  • azbest

    félisten

    válasz Ciccuka #77570 üzenetére

    Egyébként hihetetlen. Először azt hittem, hogy túlélte, úgy kellett lefejteni a csomagolás rétegeit róla, mert semmi hely nem maradt közte. Bubis borítékban volt egy díszítő papír keretbe tett kartondobozban. A dobozban a szokásos térelválasztó aminek egyik oldalán az usb táp, a másik oldalán a 230as kábel és alattuk a dokumentáció. A háttérben a galacsin az egy téglatest alakú doboz volt eredetileg.

    (#77571) beg
    nagyon masszív cucc, ha nem kell visszaküldeni szétszedjük, még akár az is lehet, hogy a csatlakozók cseréjével működhet. Bár lehet annyit nem ér meg az egész. Teljesen össze volt tömörítve a csomagolás. Kívülről pedig a préselődéstől kihasadozott a boríték. Sajna a postán nem volt ideális a kibontáshoz a körülmény, az első fotót ott csináltam (amit ebbe a kommentbe tettem).

    Szerintem vagy elütötték vagy konténert tettek rá. Ha ráálnék lehet azt simán kibírná. Tuti veszek egy egyben lévő példányt még. Bár utólag rájöttem, hogy nekem a sima 5 portos super charger is elég, nincs qc töltős eszközöm. Ki merték tenni a belsejéről készült képeket is a shopba [link].

    Egyébként a postán azt mondták, hogy ha jegyzőkönyvet vetetek fel, akkor ott kell hagyni. 3 napon beül lehet kérnem jegyzőkönyvezést. Mondták, hogy nem megfelelő a csomagolás és nincs ráírva, hogy törékeny, ez is be fog kerülni a jegyzőkönyvbe. Nem minha bármivel meg lehetne védeni, ha ráejtenek egy tankot. De nem a magyar postát akarom ekézni, lefóliázták, fénymásoltak egy levelet mellé, ami szerint állítólag már így érkezett a postakicserélőbe is, súlyra megvolt, nem nyílt szét hogy kipotyogjon. [kép]

    Viszont több esélyét láttam annak, hogy az előadó felé jelzem a bajt. Nem hiszem, hogy sokat problémáznának, mivel a gyártó cég ali shopjából vettem közvetlenül. Oda fel is töltöttem a képeket. 13 dolcsiért pedig nem érdemes hónapokat szkanderezni, míg hivatalos úton valahogy visszakerül hozzájuk.

    Így utólag már azt is értem, hogy miért nem tartották fel adatbekérésre. Az eredeti formájában a csomagolás, súly eléggé mobiltelefonos vagy android boxos. De préselve már csak egy két dolláros kacatéra hasonlít :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák