Új hozzászólás Aktív témák

  • lejeno67

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szeptemberben rendeltem egy árut Alin. Az eladó rendben időn belül el is küldte a nyomkövető számot ami SG post volt. Több termékem jött már ezzel a postával és 10-15 nap alatt nálam volt. A nyomkövetők szerint 2015.09.17-én célországba elküldve státuszt kapott de a mai napig nem ért be kis hazánkba.
    Minden lehetséges nyomkövető oldal szerint is itt áll a történet a Singapore Post és a Magyar Posta is ezt dobja. Írtam a barátunknak 30 nap után hogy valami nincs rendben persze nyugtatott hogy legyek türelmes meg 60nap stb. Mondtam neki akkor leszek nyugodt ha mutat egy feladószelvényt erre küldött egy számlának tűnő Word formátumú dokumentumot amibe simán én is azt írok amit akarok. Vissza írtam hogy nem erre gondoltam hanem a postai szelvényre és a SG Post oldaláról be is linkeltem neki. Erre azt válaszolta hogy az vámpapír és vámolják a csomagot. Na erre majdnem írtam valami szépet de inkább csak annyit írtam hogy nem akar partner lenni a békés megoldásban. Erre nem válaszolt. Van még 15nap a szállítási időből.
    Ilyet még nem tapasztaltam hogy útközben vált köddé valami, vagy profin csal a barátunk.
    Szerintetek várjak még vagy nyissak nyílt vitát.

Új hozzászólás Aktív témák