Új hozzászólás Aktív témák

  • Bikkrom

    senior tag

    Egy másik gondom is lenne. Ami nem kicsi. Hanem nagy. Geekbuying

    Rendeltem egy elektronikai dolgot mostanság sokszor. Gondoltam kapok kedvezményt ha többet veszek. Rendeltem 8-at. Egy kedves fórumtárs segített kuponnal, meg alkudni. 170 usd*8. Nem kis összeg. 1360 usd. Paypalon át fizettem, a bank rátájával, ahogy V/-től tanultam.
    Minden rendben volt, írták, hogy EU raktár. In stock.

    Miután kifizettem írnak másnap. Nincs stock... Válasszak mást... Vagy ajánlottak egy gyengébbet. -40% teljesítményű. Nem kértem mást, sem a helyettesítő terméket, nekem az eredeti kell amiért fizettem. Ha minden kötél szakad a pénzemet kértem volna inkább vissza.

    Na aztán másnapra írták is, hogy mégis van amit rendeltem. Szállítják. Eltelt majd egy hét. Megjött.

    Dobpergés. Természetesen a helyettesítő, rosszabb teljesítményű van, a -40%-os. Átba**tak. Nem kicsit.

    Mára ki is vizsgálták...
    We reviewed your order.
    The wrong label was put on when the warehouse processed it.
    1) If the resend needs to be shipped from China, the freight is more expensive, and you still need to go to customs clearance
    2) Please take it apart and use it.
    If there is no problem, we can give you a total compensation of $ 30.
    Looking forward to your reply.

    Opció1. Persze, várjak heteket kínából, meg fizessek vámot, áfát, szállítási díjat... Kb lenne vagy 500 dollár ha jól számolok? Na neeee.... Úgy, hogy a honlapjukon most is van EU stock az eredeti rendelésemből...
    Opció2. 30 dolcsi... Tartsam meg amit nem kértem...

    Nyilván egyik sem opció. Ez egy lopás, átverés. Amit már a feladáskor kiterveltek, nem volt itt rossz label.

    Mit javasoltok? Az én ötletem:
    Opció 3: paypal visszaadja? Mi ennek a menete? Nyilván a geekbuyingnak meg visszaküldeném. Hova postázzam vissza nekik a cuccokat? Mondjuk 50 kg, 8 csomag, egy vagyon lesz. Nagy bukó ez nekem ha megtartom, ha nem. Ez ma nem esett jól. Gyomros. :((( :((( :((( :( :((

    Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

Új hozzászólás Aktív témák