Új hozzászólás Aktív témák

  • regvoltrossz

    tag

    Civil szervezet számára keresnék könyvelőt Szegeden. 2009-ben volt olyan 30ezer körüli tagdíjbevétel és egy darab 10ezer körüli számlánk(domain nevek). Tehát nem kellene minden hónapban mindenféle dolgokat könyvelni, csak alkalomszerűen, mint most is amikor közhasznúsági jelentést kell(ene) készíteni illetve az APEH felé nem egészen tudom milyen bevallást kell mostanában készíteni. Ebben az évben se lesz nagy bevétel, ami igen az is reményteli pályázatokból valószínű illetve támogatók természetbeni felajánlásai (pl. darus cég ingyen daruz ilyenek)
    Tudom, hogy gugli a barátom, de a sok reklámon, meg esetleges havi 10-15 ezres vállalási díjként feltüntetett áraikon kívül nem sokat találtam könyvelőkről illetve ilyen cégekről.
    Egy olcsó ámde jó könyvelő kellene. Tudom, hogy mindenki ilyet szeretne, de egy civil szervezetnél ez gondolom méginkább megérthető
    Szóval ismer valaki egy jó könyvelőt? :)

    Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

Új hozzászólás Aktív témák