Új hozzászólás Aktív témák

  • moma

    őstag

    válasz tildy #756 üzenetére

    :C Na jó, ez így sor számban elég nagy különbség a két eljárás között, de a gyakorlatban ez a lágy lencsénél is elég rövid idő. Most kimentem és lemértem ;] Két perc két másodperc lett :P Ebben minden benne van. Indítom az órát, utána veszem le a lencsét és a folyadékot a polcról, mosok kezet stb. Szerintem ez azért nem dobja meg jelentősen a reggeli öltözéssel tisztálkodással járó időt. Egyébként a lágyat sem rakja be szinte soha az ember fordítva, rá néz az ember a lencsére és látja jól áll e vagy sem, ez semmi plusz időt nem igényel. A feltapadás a szemre pedig csak azon múlik, hogy eléggé széthúzta e az ember a szemét és úgy tarja e, csak akkor nem tapad föl, ha nem tud a szemhélytól ráfeküdni a szemre. Szerintem ez nem lehet döntő érv a kettő között (vagy legalábbis nekem nem az). Inkább az az egészségesebb lehet érdekes. De az nem egészen világos nekem, hogy mennyire károsítja jobban a szemet a lágy? Erről valami írásos forrásotok van esetleg? Ja még annyi, hogy arra azért kiváncsi lennék, hogy mit jelent a keménynél az, hogy észresem veszed, mert én még a lágy vs semmi nincs a szemem között is érzek különbséget, normál állapotban sajnos.

    Viszont valaki leírhatná nagy részletességgel, hogy hogy tisztítja a lágy lencsét, mert szerintem én azt nem csinálom optimálisan. az az érzésem, hogy túl sok folyadékot pazarlok el vele :(((

    we all deserve a bit of luck.

Új hozzászólás Aktív témák