Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• Manitou

addikt

Nekem 19,5 éves koromban kelett elősször szemüveg azóta is hordom :) Akkor egyik napról a másikra elég dúrván leromlott a látásom 1,5 cylinder mindkét szemre meg valami 180 fok vagymi a szöszt mondott a dokinéni. Azóta már 2,25-ös, de ez már meg van vagy 2,5 éve, de szerintem már azóta lehet 3-as kellene, mert nem látok már ezzel sem annyira jól.Már egy ideje gondolkozok én is kontaktlencsén, de mindig lebeszélem magam rólla, mert annó ,azt mondták az én szememhez nem igazán jó, csak a baj van vele, nem mindegy hoogy teszem be, meg elfordul és nem fogok látni vele. Nem tudom változott e azóta a helyzet ez 99-ben volt, én meg maradtam a szemüvegnél, műanyag Hoya lencsével, ezzel meg vagyok elégedve, sokkal jobb mint az előző Zeiss-el, az egy hulladék volt.. A kontaktlencséhez visszatérve, lehet a szemem sem bírná, szóval emiatt is nem kergettem hiú :) ábrándokat. De a szemüveg első körben úgy nézett ki nállam, hogy felvettem és majdnem álló helyben elszédültem, nagyon soká szoktam meg.
    Nah meg sportolás(tenisz,hegyikerékpár) közben nagyon idegesít, nincs meg az a térlátásom mint szemüveg nélkül.

[Szerkesztve]

Hozzászólok Aktív témák