Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz Tomoty #238 üzenetére

    És ami a legszomorúbb az egészben: ez nem csak túlhordáskor következik be, csak erről hajlamosak hallgatni. Engem 2002. decemberében tiltott el az orovos a lencseviseléstől úgy, hogy előtte 1999 májusától hordtam lencsét, havi cseréjű Bausch&Lomb SofLens 66-ot. Egyszer nem aludtam benne, mindig rendesen pucoltam, egy nappal nem hordtam többet soha, mint az előírt egy hónap/lencse. 3 havonta jártam kontrollra, az utolsó előttin még megdicsért a doktornéni, hogy nagyon szép a szaruhártyám (bár lehet, hogy ez csak bók volt, mert ki akart kezdeni velem ;]), a következő alkalommal pedig egy másik orvos volt, ő azt mondta, hogy azonnal felejtsem el a lencsézést, mert nagyon beeresedett a szemem. Tehát valamelyik doki nem értette a dolgát.

    Mostanában veszek majd egy doboz egynapos lencsét, és azt fogom hordani sporhoz, paintballhoz meg ilyenekhez, ahol a szemüveg nem túl szerencsés. A többi időben pedig továbbra is szemüveg, és spórolgatás a lézeres műtétre (bár nem igazán bízom benne, mivel a hosszú távú hatások még nem ismertek).

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák