Új hozzászólás Aktív témák

  • rarri

    senior tag

    válasz #41635072 #1051 üzenetére

    Nekem a " Ciba Vision /Spherical/ " bevált, ez egy lágy lencse. De a szemésztől is kérhetsz tanácsot, aki megvizsgál.
    A lágy kontaktlencsével bármit sportolhatsz, az ugrálástól biztos nem esik ki. Egyedül az uszodában kell figyelned, mert ha belefröccsen a víz a kontaktlencsés szemedbe, akkor a klóros víztől rugalmatlan lesz, és nem tudod tovább viselni. Ilyenkor azonnal ki kell menni a vízből, kivenni a kontaktlencsét, beletenni a tokjába, és ha átjárta a folyadék ami abban van, újra berakhatod, és tovább úszhatsz. Én kizárólag úszószemüvegben úszok, neked is ezt ajánlom. :)
    Én mindig havi lencsét veszek, nekem bevált. Az igazi a napi lencse lenne, de az nagyon drága.
    Ha véletlen elfeledkezel magadról és megdörzsölöd a szemed, elmozdulhat a lencse. Ne ijedj meg, várj egy kicsit, magától visszaúszik a helyére. Ha nagyon eldörzsölted, akkor a csukott szemhéjadat masszírozd óvatosan, és akkor is a helyére megy a lencse.

    Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

Új hozzászólás Aktív témák