Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz Bigmasterl #9463 üzenetére

    Így próbáltad már? 3. hozzászólás.

    Nem muszáj átnevezgetni a filmeket, ha nem kaotikus a helyzet, ahogy nálad is csak pár filmről van szó, én pl. megszoktam tartani az eredeti release nevet akkor is, ha a releaser nevével kezdődik a fájl név, ekkor ugyebár nincs találat, mert ebben az esetben nem tudja kiolvasni a film címét. Megkeresed azokat a filmeket, a videók/fájlok menüben, amiket nem talált meg, a fájlon(!) jobb klikk vagy távirányítón menü gomb, majd válaszd a film információt. Amennyiben nem töltött még le hozzá adatokat, akkor ezután felugrik egy ablak, ahol kéri a címet, hogy mire keressen rá, itt alaphelyzetben a fájl név jelenik meg, ezt javítsd úgy, hogy rá tudjon keresni (pont maradhat szóköz helyett), töröld a felesleget, release név stb. Ha magyar cím, írd be helyette az angolt vagy az eredetit. Ezután kapsz egy találati listát, évszámokkal, ami majd segít abban (ha több találat van), hogy melyiket válaszd.
    Ugyanitt elvégezhető filminformáció javítása is, ha esetleg rossz adatokat töltött le egy filmhez, (film cím egyezés miatt, ilyen előfordul, ekkor az első találatot veszi, ez akkor fordul elő jellemzően, ha nem talál vagy nem ismeri fel az évszámot a fájl névben, magyarán akkor, ha nem azt a formátumot használod, amit LouiS22 javasol). Ekkor Aeon nox felületen (feltételezem azt használod) a film információs ablakban a filmajánló melletti "csere" ikont kell választani, majd a találatból a megfelelőt kiválasztani.
    Persze a legegyszerűbb egyszer mindent rendbe tenni, ahogy LouiS22 is javasolja, de nekem nincs hozzá türelmem.

Új hozzászólás Aktív témák